Lisa Barkan Born and Raised in New Jersey Lisa is a graduate of Rutgers University, with a BA in Business Administration. After making Aliyah in 1987, Lisa founded a private company, DigitalShtick Marketing, a company providing companies with the tools and campaigns they need to reach their goals and markets. Today Lisa is a community activist in the city of Jerusalem, encouraging the development of networks among the various entities operating in the city, especially in the areas of pluralism and volunteerism. Lisa is currently completing her Master’s Degree at the Hebrew University in Non-Profit Management.
ד"ר הני זובידה הני סיים את לימודי התואר הראשון במדעי המדינה וסוציולוגיה באוניברסיטת תל אביב ועסק בתחום ייעוץ וניתוח סטטיסטי במשך כשלוש שנים, כשהוא מתמקד בעיקר בחברה הישראלית ובמערכות הבחירות השונות. בהמשך, חזר הני לאוניברסיטת תל אביב ללימודי מוסמך בחוג למדעי המדינה. בשנת 1998 נסע הני ללימודי הדוקטורט במחלקה למדעי המדינהבאוניברסיטת ניו יורק, שם סיים גם לימודי מוסמך בספטמבר 2000. בשנת 2006, הצטרף הני לסגל הקבוע בבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי הרצליה. כיום הוא מלמד וחוקר באופן נרחב את תחומי הפוליטיקה ההשוואתית, מתודולוגיות והתנהגות בוחרים. הני היה חבר בין מייסדי הקשת הדמוקרטית המזרחית, וכיום הוא מלווה ארגונים רבים בעשייה חברתית וייעוץ, ובעיקר עוסק בליווי אגוד הסטודנטים האתיופים הארצי. הני פובליציסט ומפרסם טורים בעיתונות הישראלית והעולמית.
רוני סולימאני רוני מנהל ושותף בחטיבת הלמידה וההדרכה בארגונים בחברת לוטם לייעוץ אסטרטגי. רוני השתחרר משרות סדיר בצה:"ל אחרי 25 שנה במהלכם עסק בפיקוד והדרכה במגוון תפקידים והשתחרר בדרגת אלוף משנה. בצבא היה אחראי רוני על הובלת תהליכים ארגונים רחבי היקף, הקמת תשתיות ואחריות על עשרות מפתחי הדרכה בצה"ל. רוני בעל תואר ראשון בניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במדעי המדינה באוניברסיטת חיפה.
אריק גרבלסקי דור שלישי לתעשיינים ירושלמים, מנכ"ל חברה המייצרת ומייצאת אבן ירושלמית. משמש כיו"ר התאחדות התעשינים בירושלים וחבר נשיאות התאחדות התעשינים הארצית. פעילות בקהילה: חבר הנהלת אגודת הידידים של גן החיות, תומך במרכז הישראלי לגידול כלבי נחיה לעוורים, תומך בהפועל ירושלים בכדורסל, מנטור בפרוייקט "סיפתח".
ד"ר אילן אזרחי
ד"ר אילן אזרחי, היה טייס בחיל האוויר הישראלי ועוסק כיום ביחסי ישראל עם הקהילות היהודיות בגולה, משמש בתפקידים ציבוריים רבים ביניהם יו"ר מנהל קהילתי גוננים. אב לשתי בנות ובן.
אריק עשת
אריק הוא מייסד בית הספר למשחק "ניסן נתיב" והמנהל של תיאטרון האינקובטור.
פואד אבו חמד
פואד סיים תואר שני מהאוניברסיטה העברית בירושלים, מוסמך בניהול ומדיניות ציבורית, מנכ"ל ובעלים של שני מרכזים רפואיים בבית צפפה וצור בהאר בירושלים הפועלים כספקי שירות של שירותי בריאות כללית, מרצה באוניברסיטה העברית בבי"ס למינהל עסקים, מלווה סטודנטים בפרויקט הגמר שלהם, בעבר שימש כתחקירן שטח של ארגון 'בצלם' מרכז המידע הישראלי לזכויות אדם בשטחים. יו"ר העמותה לדיאלוג ופיתוח תרבותי וחברתי בירושלים עמותה הפועלת לשיפור רמת איכות החיים של תושבי מזרח ירושלים.בין הפרויקטים המרכזיים. יו"ר הועדה התומכת בחינוך – שכונת צור באהר. בשנת 2010 קבלת פרס עבור 'יזמות חברתית' מטעם האונ' העברית. במעמד נשיא האונ' פרופ' בן ששון והשגריר הקנדי בארץ.
עמוס גיל עמוס גיל הוא בעל נסיון ניהולי רב בתחום ההי-טק, שלאחר מכן יושם בניהול עמותות לשינוי חברתי בארץ. בין שאר הארגונים שניהל נמצאים "האגודה לזכויות האזרח בישראל" ו"עיר עמים" אותה הקים מן היסוד. בארה"ב ניהל עמוס את קהילת בית תורה במנהטן - אחת הקהילות היהודיות הבולטות בעיר זו. לעמוס נסיון רב ביעוץ ארגוני הניתן למנהלים או לוועדים המנהלים של הארגונים, במכלל תחומים של קביעת הזהות הארגונית, הגדרת מטרות הארגון ויעדיו, מבנה ותפקוד נכונים וכמרצה אורח בארץ ובחול על היבטים שונים של החברה האזרחית בישראל ועל היבטים שונים של ניהול מקצועי במגזר הפרטי ובמגזר השלישי.
חילי טרופר חילי היה מעורב בהקמת מספר עמותות חברתיות וחינוכיות כמו שכן טוב, מעגלי צדק, פסיפס ועוד. כיום חילי מנהל את תיכון ברנקו וייס רמלה לנוער נושר, ועובד בחטיבת קהילה בעירית בת ים
שלמה בן אליהו שלמה החל דרכו בעורך דין בתחום הנדלן, בשנת 99' הוא התמנה למנכ"ל משרד השיכון תחת השר יצחק לוי וכיהן בתפקיד במשך שנה וחצי. בשנת 2001 הוא התמנה למנכ"ל מינהל מקרקעי ישראל, בשנת 2003 הוא מונה לתפקיד ראש המחלקה להתיישבות בסוכנות היהודית. הוא שימש בתפקיד בתקופת ההתנתקות. במקביל הוא שימש כדירקטור במינהל, ברשות הנמלים והרכבות וכיו"ר של כמה ועדות ממשלתיות. ב־2006 פרש מהמגזר הציבורי ומאז הוא מנהל את נכסיו ועוסק בייעו לחברות עסקיות. כיום הוא משמש גם כדירקטור בחברת מוריה - החברה לפיתוח ירושלים.
ד"ר חגי אגמון שניר
חגי הוא המנהל של המרכז הבין-תרבותי לירושלים מאז הווסדו בשנת 1999. בעל תואר שלישי בנוירוביולוגיה חישובית מהאוניברסיטה , העברית בירושלים. במשך שלוש שנים עסק במחקר במכון הבריאות האמריקאי. בוגר בית הספר למנהיגות חינוכית בירושלים (השייך לבית-ספר מנדל), שם התמקד במודלים לרב-תרבותיות באופן המשלב תחומים שונים, כמו פילוסופיה פוליטית, דיאלוג רב-תרבותי, תהליכים קהילתיים רב-תרבותיים ופרויקטים המשלבים זהויות מגוונות. כיום עוסק בפיתוח מודלים ושיטות לפיתוח קהילה רב-תרבותית ובניהול פרויקטים לשינוי חברתי
ח"כ ד"ר עדי קול
ח"כ עדי קול מכהנת כיום כח"כ בסיעת "יש עתיד" ויו"ר הוועדה לפניות הציבור. עדי יזמה והקימה את התוכנית "אוניברסיטה בעם" המאפשרת לאוכלוסיות מוחלשות נגישות לאוניברסיטה. היא אחראית גם להקמתו של "מרכז ברירה" למעורבות חברתית של סטודנטים ולעוד שורה של מיזמים חברתיים נוספים. בעלת תעודת דוקטורט במשפטים.